1
Ми намагаємося охопити весь спектр послуг на ринку.
2
Для прискорення роботи було відкрито "Єдине вікно" і встановлений термінал самообслуговування.
3
Ми завжди прислухаємося до замовника і готові допомогти йому в будь-якій ситуації.
Вступ
Успішна діяльність підприємства базується на висококваліфікованому персоналі, потужній метрологічній базі, сучасному випробувальному центрі харчової і промислової продукції та використанні новітніх технологій.
Завдяки таким складовим, ми гарантовано забезпечуємо виконання робіт з метрології, підтвердження відповідності (сертифікації) та стандартизації, надання незалежних, достовірних, результатів випробувань на високому професійному науково-технічному рівні у відповідності з міжнародними стандартами.
Партнерам
Ми пов'язуємо власний розвиток з процвітанням всіх партнерів, з якими та для яких ми працюємо, орієнтуючись на довгострокові інтереси наших замовників, постачальників, працівників підприємства та суспільства взагалі.
Впевнені, що спільними зусиллями ми зуміємо зміцнити промислово-економічний потенціал Придніпровського регіону, підвищити якість і конкурентоспроможність вітчизняної продукції, забезпечити необхідні умови для її виходу на міжнародні ринки.
ПРО НАС

Днем заснування ДП «Дніпростандартметрологія» вважається 2 листопада 1902 року, коли відбулося офіційне відкриття Катеринославської Повірочної Палатки.

Вибір території для відкриття Палатки був невипадковим. На початку XX століття Катеринослав нараховував 175 підприємств і заявив себе як перспективний промисловий центр.
Зворотній зв'язок
Режим роботи
Внутрішні ресурси
Нові проекти

Наші клієнти

КОНКУРСИ
Конкурси які проводить наша організація
 

01
доступно всім клієнтам Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) - "100 кращих товарів України" (проводиться з 2003 року)
02
доступно всім клієнтам Конкурс на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг (проводиться з 2006 року).
03
Interior Design Planning Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” (проводиться з 2004 року).
 
робочих годин на рік
 
клієнтів
 
перевірка їжі на якість
 
звернень клієнтів на добу
помощь в установке Joomla