Склад обласної дегустаційної (приймальної) комісії

 

 з/п

Прізвище, імя, по батькові

Посада

1

Шипко
Олексій
Федорович

Генеральний директор ДП «Дніпростандартметрологія»,
голова комісії

2

Лех
Наталія
Миколаївна

Заступник генерального директора з питань підтвердження відповідності ДП «Дніпро-стандартметрологія», заступник голови комісії

3

Кожемяка
Ольга
Володимирівна

Начальник випробувального та науково-дослідного центру харчової та промислової продукції (ВНДЦ ХПП) ДП «Дніпро-стандартметрологія», заступник голови комісії

4

Назарець
Олександр
Степанович

Начальник головного управління ветеринар-ної медицини в Дніпропетровської області (за згодою)

5

Сіровська
Ванда
Миколаївна

Начальник інспекції з питань захисту прав споживачів у Дніпропетровський області
(за згодою)

6

Удовицький
Вадим
Олексійович

Начальник управління агропромислового  розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації
(за згодою)

7

Бондар
Віталій
Олександрович

Начальник відділу санітарного нагляду та профілактики неінфекційних захворювань Управління організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Голов-ного управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області (за згодою)

8

Рудько
Катерина
В’ячеславівна

Начальник відділу стандартизації ДП «Дніпростандартметрологія»

9

Залізняк
Світлана
Володимирівна

Провідний інженер із стандартизації відділу стандартизації, ДП «Дніпро-стандартметрологія»

10

Пушко
Ірина
Павлівна

Заступник директора з якості
ТОВ «Ласунка»
(за згодою)

11

Молибога
Ольга
Іванівна

Головний технолог ТОВ «Фаворит Плюс» (за згодою)

12

Багінська
Людмила
Василівна

Головний технолог
ТОВ «МК «Ювілейний»
(за згодою)

13

Демченко
Валентина
Григорівна

Начальник лабораторії з контролю виробництва (головний технолог)
ПрАТ «Дніпропетровський хлібзавод №9»
(за згодою)

14

Роскосенко
Магда
Степанівна

Головний технолог ТОВ «КФ «Квітень»
(за згодою)

15

Ільчишина
Наталія
Олександрівна

Начальник виробничої лабораторії ПАТ «Комбінат Придніпровський»
(за згодою)

16

Панченко
Марина
Володимирівна

Голова дегустаційної комісії (інженер-технолог) ПрАТ «Ерлан»
(за згодою)

17

Роземборська
Олеся
Олександрівна

Виконуюча обов’язки головного технолога ТОВ «АДВ»
(за згодою)

18

Часник
Тетяна
Володимирівна

Інженер-лаборант 2 кат. ВНДЦ ХПП
ДП «Дніпростандартметрологія»,
секретар комісії

 

помощь в установке Joomla