Запобігання проявам корупції


Роз’яснення щодо заповнення декларацій


  • Важливим напрямком в діяльності Державного підприємства "Дніпропетровський науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації" є запобігання проявам корупції. Принципи прозорості, публічності, ефективності в роботі підприємства є одними з головних напрямків боротьби з корупцією та попередження корупційних проявів.
  • Антикорупційна програма встановлює комплекс правил, стандартів, процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції підприємства. Антикорупційна програма ДП "Дніпростандартметрологія" затверджена наказом генерального директора, знаходиться у відкритому доступі для працівників  підприємства та інших осіб шляхом публікації її тексту на офіційному веб-сайті підприємства.
  • У ДП "Дніпростандартметрологія" заходи, визначені антикорупційною програмою, реалізує професіонал з антикорупційної діяльності.

Антикорупційна програма


2020

Запобігання корупції 2019

 


2019

Запобігання корупції 2019

 


2018

Запобігання корупції 2018

 


2017

Запобігання корупції 2017


Повідомити про факти порушення антикорупційної програми ДП "Дніпростандартметрологія" та факти, що мають ознаки корупційних правопорушень у роботі працівників підприємства можна за номером телефону:
+38(067) 567-21-57, +38(073) 213-16-00, на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
або за адресою: вулиця Барикадна, 23, кабінет 901, м. Дніпро

помощь в установке Joomla