27
черв.

Науково-дослідний центр харчової та промислової продукції пропонує.

Оцінити
(0 голос(ів))

Випробувальний та науково-дослідний центр харчової та промислової продукції ДП «Дніпростандартметрологія» пропонує послуги з визначення здатності до біологічного розкладання аніонних та неіоногенних поверхнево-активних речовин.

Для оцінювання відповідності мийних засобів діє Технічний регламент мийних засобів. Вимоги цього Технічного регламенту поширюються на:

  • мийні засоби, призначені для прання або очищення та введені в обіг на території України для потреб споживача;
  • мийні засоби, призначені для замочування, полоскання, апретування, пом'якшування або вибілювання виробів з тканин;
  • мийні засоби, призначені для очищення поверхонь, матеріалів, виробів, механізмів, механічних пристроїв, транспортних засобів та допоміжного обладнання, інструментарію, апаратури тощо;
  • інші мийні засоби, призначені для використання під час прання та очищення.

Мийні засоби повинні мати приємний запах, встановлений колір, однорідну консистенцію, добре розчинятися у воді і мати визначену мийну здатність, бути безпечними для здоров’я людини та навколишнього середовища.

В Україні доказом відповідності продукції вимогам Технічного регламенту мийних засобів є застосування ДСТУ 2161:2010 «Засоби мийні синтетичні порошкоподібні. Метод визначення здатності до біологічного розкладання аніонних поверхнево-активних речовин» та ДСТУ 7282:2012 «Засоби мийні синтетичні. Метод визначення здатності до біологічного розкладання неіоногенних поверхневоактивних речовин».

Запрошуємо Вас скористатися послугою!!!

Прочитано 107 раз Останні зміни Четвер, 27 червня 2019 14:38
   
помощь в установке Joomla