Свіжі новини

04
трав.

Державне підприємство «Дніпропетровський регіональний державний науково - технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Дніпростандартметрологія») повідомляє про зміну платіжних банківських реквізитів підприємства по рахунку, відкритому у Філії АТ «УКРЕКСІМБАНК»,з 22 травня 2017 року у зв’язку з переведенням філії Банку у м.Дніпрі на баланс Головного банку, а саме:

розрахунковий рахунок №26004000030181 у Філії АТ «Укрексімбанк» у м.Дніпрі, МФО 322313.

Просимо враховувати вищенаведену інформацію при оформленні документів до 22 травня 2017 року та довести інформацію до замовників, які мають заборгованість за надані послуги.

Кошти, які будуть перераховані з 22 травня 2017 року за старими реквізитами, не будуть зараховані на рахунок ДП «Дніпростандартметрологія» та повернуться банком як помилкові.

   
11
квіт.
Шановні керівники харчових підприємств та фермерських господарств!

Пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю та провести визначення широкого спектру антибактеріальних препаратів у харчовій продукції та продовольчій сировині тваринного походження за вигідною ціною.

Тільки весна- літо 2017 року вартість випробувань меду натурального від 5 до 8 антибактеріальних препаратів (стрептоміцин, сульфоніламіди, тетрациклін, хлорамфенікол (левоміцетин), нітрофурани (АОЗ, АМОЗ), також хінолони, тілозін методом імуноферментного аналізу (ІФА)) коштує від 3 970 — 6 000 грн відповідно. Також визначення стрептоміцину в м'ясі, молоці, меді за вартістю від 290 грн.

Метод ІФА дозволяє виявляти в сировині та харчових продуктах надмалі залишкові концентрації антибіотиків (ppb (мкг/кг або мкг/л).

Ви будете задоволені результатом.

   
помощь в установке Joomla