Свіжі новини

20
жовт.

st201017 1

10 жовтня відбулися урочисті збори присвячені професійному святу – Дню працівників стандартизації та метрології, 115-ї річниці ДП «Дніпростандартметрологія».

Генеральний директор Шипко Олексій Федорович привітав колектив ДП «Дніпростандартметрологія» з професійним святом, відзначив його вклад у досягнення високих результатів підприємства та приділив особливу увагу тому, що сьогодні ми рухаємося уперед завдяки потенціалу наших висококваліфікованих кадрів. Відзначив нагородами найкращих працівників Центру. «Наразі розвиток підприємства можливий завдяки активній участі та генерації ідей з боку кожного, хто є причетним до нашої спільної справи» - зазначив Олексій Федорович. Пообіцяв працювати над досягненнями високих соціальних стандартів та добробуту працівників ДП «Дніпростандарт-метрологія».

З нагоди професійного свята, працівників ДП «Дніпростандарт-метрологія» привітав Перший віце-прем’єр-міністр ̶ Міністр економічного розвитку і торгівлі України – Кубів Степан Іванович. Подякував фахівцям, що займаються питаннями стандартизації, метрології та спорідненими видами діяльності, а також усім працівникам цієї сфери за професійну майстерність, сумлінну та віддану працю. Наголосив, що важливим завданням для усіх нас залишається забезпечення визнання результатів діяльності вітчизняних інституцій у цій сфері на європейському та міжнародному рівні. Побажав продовжувати розвиватись, запроваджувати кращі європейські та світові практики у своїй діяльності з метою створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та одночасної турботи про споживачів.

Почесним гостем урочистого зібрання був Попов Олександр Олександрович – заступник голови обласного комітету профспілки, редактор газети «Трудящийся». Він привітав колектив Центру зі святом та вручив трьом найліпшим працівникам почесні нагороди. Відзначив важливий вклад керівництва Центру у досягненні соціально-економічного захисту працівників ДП «Дніпростандартметрологія». Наголосив на тому, що підприємство є одним з найуспішніших серед аналогічних у галузі, а колективний договір вже не один рік тримає позицію найкращого. Побажав усім досягати поставлених цілей на обраному шляху.

st201017 2

Висока відзнака з боку керівництва та шановного гостя не залишилась не поміченою трудовим колективом та знайшла теплий відгук у серцях кожного. Працівники ДП «Дніпростандартметрологія» наголосили, що такі заходи обєднують та спонукають усіх на плідну працю на користь спільній справі.

   
27
вер.

Запрошуємо фахівців із стандартизації, якості;

 розробників нормативної документації

29 листопада 2017 року

ДП "Дніпростандартметрологія" проводить

семінар-практикум:

Національна стандартизація.

Актуальні питання по розробці, перевірці та застосуванню міжнародних і національних стандартів та нормативних документів підприємств

Семінар відбудеться за адресою: м.Дніпро, вул. Барикадна, 23, Актова зала 

Програма та заявка на участь у семінарі (ЗАВАНТАЖИТИ)

 Контактний телефон: +38 0562-47-59-45

   
Сторінка 1 із 2
помощь в установке Joomla